У Кіровограді відзначили Міжнародний День Спорту заради Розвитку та Миру

DSCN5232З нагоди святкування Міжнародного Дню Спорту заради Розвитку та Миру, під Патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, спільними зусиллями відділення НОК України в Кіровоградській області, Кіровоградського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради проведено низку заходів.

Упродовж двох днів, 4-5 квітня, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І.Чижевського тривали міські змагання з шахів «Весна 2015». У турнірі взяли участь 26 шахістів. Серед наймолодших учасників (6-7 років) перше місце завоював Максим Грушовий. Срібну медаль виборов Іван Кравчук. Третім став Ярослав Петринський. У змаганнях дітей 8-10 років переміг Максим Пемаков. На другому місці – Михайло Таран. Бронзову медаль виборов Володимир Шинкар. Серед шахістів до 14 років перемогу святкував Роман Кузенний. Срібну нагороду завоював Ернест Гончаров. Третє місце посів Філіп Редькін.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

7 квітня відбулася зустріч учнів 5-7 класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 міста Кіровограда з одним із найтитулованіших спортсменів області – заслуженим майстром спорту України з велоспорту на треку, триразовим чемпіоном світу, учасником XXVI літніх Олімпійських ігор (Атланта, США, 1996 р.), срібним призером XXVI літніх Олімпійських ігор (Сідней, Австралія, 2000 р.), почесним громадянином м. Кіровограда, Олександром Симоненком.
Відомий атлет розповів школярам про свою спортивну кар’єру та відповів на їх запитання. Після спілкування юні учасники зустрічі продемонстрували свою спритність у футбольних і баскетбольних вправах, стрибках на скакалці, дартсі та вправах із обручем.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.

8 квітня в спортивному клубі «Зірка» проведено міні-турнір з баскетболу серед юнаків. Перед початком змагань молодий, але вже досвідчений тренер Віталій Аношкін провів для юних спортсменів майстер-клас із ведення м’яча та баскетбольного дриблінгу.
За підсумками змагань серед юнаків до 14 років перше місце завоювали вихованці КДЮСШ № 1. Срібні нагороди виборола команда СЗОШ № 6. Третє місце посіли представники ЗОШ № 21.
У змаганні юнаків до 10 років перемогли юні баскетболісти ЗОШ № 15. Другу сходинку п’єдесталу посіла команда КДЮСШ № 1 – «Зірка».

8 квітня в дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 м. Кіровограда проведено спортивно-масові заходи. У змаганнях із настільного тенісу, дартсу, стрибків на скакалці, дуйболу взяли участь 67 вихованців спортивної школи.