Обласні спортивні ігри з тенісу настільного визначили кращих

DSCN43225 березня в комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» проходили фінальні змагання обласних спортивних ігор з тенісу настільного серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У турнірі взяли участь 21 команда, 84 спортсмени.
У змаганні юнаків перше місце завоював Олександр Цимбаларь. Срібну медаль виборов Олександр Різун. Третім став Назар Касьяник. Серед дівчат перемогу виборола Олександра Тісовська. На другому місці завершила змагання Анастасія Телих. Бронзову медаль завоювала Анастасія Недєлкова.
В загальнокомандному заліку перемогла збірна Бобринецького району. Срібло завоювала команда Вільшанського району. Бронзові нагороди вибороли юні спортсмени Олександрійського району.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління фізичного виховання і спорту Комітету фізичного виховання і спорту МОН України, а також у рамках Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга» отримали літературу на спортивну тематику від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.